• Detail firmy

Milan Peterka

Základní popis

Nabízíme Vám elektroinstalací v RD, úpravy bytových jader, až po nové instalace. Zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem působnosti. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

Adresa

Západní 274
257 44 Netvořice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46420894
DIČ:  CZ5503102077
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: peterkamil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Peterka - Majitel

Mobil: +420 723 302 609
E-mail: peterkamil@seznam.cz
Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.