• Detail firmy

Milan Pavlásek

Základní popis

Provozování autoservisu a pneuservisu. Nabídka karosářských prací, geometrie, rovnání alu disků, přípravy na STK, výměny olejů a výfuků.

Adresa

Josefa Sousedíka 1166
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68151306

Výrobky, činnosti

Autoservis.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 575 132
Mobil: +420 777 580 540
E-mail: mppneu@seznam.cz
WWW: www.mppneu.cz

Kontaktní osoba

Milan Pavlásek - Majitel

E-shop: +420777580540
Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.