• Detail firmy

Milan Ontl

Základní popis

Nabízíme sudové víno včetně občerstvení. Možnost pořádání společenských akcí, narozeninových oslav a dalších událostí v nekuřáckém salonku.

Adresa

Oblouková 297
252 44 Psáry

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47613718

Výrobky, činnosti

Pohostinství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 922 805

Kontaktní osoba

Milan Ontl

Mobil: +420 606 143 419
Další firmy v oboru

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.