• Detail firmy

Milan Mráček

Základní popis

Výroba a montáž kompletního vzducho technického zařízení. Projekce, měření regulace. Dále je možno zakoupit stavební klempířské výrobky.

Adresa

Na Stráni 1658
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43759335
DIČ:  CZ6209010148

Výrobky, činnosti

Klempířství a vzduchotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 992 379
Fax: +420 326 992 379
E-mail: vzduchotechnika@mracek.cz
WWW: www.mracek.cz

Kontaktní osoba

Milan Mráček - Majitel

Mobil: +420 731 556 067
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!