• Detail firmy

Milan Moravec

Základní popis

- Servis a montáž čerpadel - Studnařské práce Provádíme čerpací zkoušky, instalaci čerpadel a ručních pump, vrtání a čištění studní.

Adresa

Švermova 275
273 03 Stochov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45750301

Výrobky, činnosti

Studnařské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 265 137
Fax: +420 315 694 770
E-mail: aquabest@aguabest.cz
WWW: www.studny-aquabest.cz

Kontaktní osoba

Milan Moravec - Majitel

Mobil: +420 602 265 137
Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.