• Detail firmy

Milan Moc - GIPS

Základní popis

Prodáváme a montujeme interiérové i vchodové dveře zn. Prüm, Loprais, Sapeli. Dveře protipožární, posuvné, otočné, prosklené stěny. Povrch dýha, masiv, CPL, fólie, celoskleněné. Dodávka a montáž sádrokartonů (systém Rigips). Kazetové podhledy AMF.

Adresa

Nová 519
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49035797

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme interiérové i vchodové dveře

Prodáváme a montujeme interiérové i vchodové dveře zn. Prüm, Loprais, Sapeli. Dveře protipožární, posuvné, otočné, prosklené stěny. Povrch dýha, masiv

Kontaktní osoba

Milan Moc - Majitel

Mobil: +420 603 525 513
E-mail: moc.milan@volny.cz
WWW: www.mocgips.cz
Další firmy v oboru

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

HC FENSTER

Dodáváme, montujeme okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme výměny oken včetně zednických prací a likvidace starých oken. Nabízíme žaluzie, sítě proti hmyzu, nadokenní a předokenní rolety, vnitřní i vnější parapety. Záruka 84 měsíců.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.