• Detail firmy

Milan Mištera (kovomimi)

Základní popis

Zabýváme se vším co se točí okolo oceli, nerezu a barevných kovů. Uměleckou tvorbou, ale také kostrukcemi.

Adresa

Ke Kukačce 13
312 00 Lobzy

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75536293
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Zabývám se běžnou záměčnickou prací ze všech možných druhů materiálu(ocel,nerez,hliník,měď,mosaz).Svařováním menších konstrukcí,mříží,rámů,držáků atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 978 678
E-mail: kovomimi@gmail.com
WWW: www.kovarna.wbs.cz

Kontaktní osoba

Milan Mištera - Majitel

Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.