• Detail firmy

Milan Miketta

Základní popis

Provozujeme tesařství. Nabízíme montáže dřevěných konstrukcí krovů rodinných a bytových domů. Dále nabízíme výrobu pergol, altánů a zahradního sezení.

Adresa

Hlavní 239
747 91 Štítina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22958908
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 211 796
E-mail: info@tesrstvi-miketta.cz
WWW: www.tesarstvi-miketta.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.