• Detail firmy

Milan Miketta

Základní popis

Provozujeme tesařství. Nabízíme montáže dřevěných konstrukcí krovů rodinných a bytových domů. Dále nabízíme výrobu pergol, altánů a zahradního sezení.

Adresa

Hlavní 239
747 91 Štítina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22958908
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 211 796
E-mail: info@tesrstvi-miketta.cz
WWW: www.tesarstvi-miketta.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.