• Detail firmy

Milan Lučan

Základní popis

Návrhy těsnění stavebních detailů, dodávky materiálů pro jejich realizaci. Velkoobchodní prodej těsnicích a vymezovacích pásek a okenních folií.

Adresa

Nové sady 451/8a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87345161

Výrobky, činnosti

Hlavní náplní naší činnosti

jsou návrhy řešení těsnění stavebních detailů a dodávky materiálů pro jejich realizaci.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 057 131
WWW: www.elem.cz

Kontaktní osoba

Milan Lučan - Majitel

Mobil: +420 608 057 131

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.