• Detail firmy

Milan Litavský

Základní popis

Nabízíme obklady, dlažby, koupelnové vybavení a nábytek a sanitární vybavení. Zajišťujeme plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy

Adresa

Růžová 96
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45636915

Výrobky, činnosti

Nabízíme obklady, dlažby, koupelnové vybavení.

Nabízíme obklady, dlažby, koupelnové vybavení a nábytek a sanitární vybavení. Zajišťujeme plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy

Kontaktní údaje

E-mail: koupelnypelhrimov@gmail.cz

Kontaktní osoba

Milan Litavský - Majitel

Telefon: +420 565 383 726
Mobil: +420 724 832 040

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.