• Detail firmy

Milan Listopad

Základní popis

Provádíme tesařské práce, pokládáme podlahy a realizujeme sádrokartonové podhledy a půdní vestavby. Nabízíme montáž dřevěných obkladů. Stavíme ploty a bednění. Dodáváme pergoly a terasy. Pokládáme dřevěné i plovoucí podlahy. Stavba krovů.

Adresa

Dětřichov 221
464 01 Dětřichov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68294719
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tesařské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 074 609
E-mail: milanlist@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Listopad - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.