• Detail firmy

Milan Kutiš

Základní popis

Daně, podvojné účetnictví a daňová evidence pro živnostníky a firmy zahrnuje veškeré účetní práce, které provádím, včetně výpočtu všech daní jako je daň z příjmů, DPH, daň silniční. Dále nabízím účetní a daňové poradenství a vedení knihy jízd.

Adresa

Masarykova 52
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70688443
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Daně, podvojné účetnictví a daňová evidence pro živnostníky a firmy zahrnuje veškeré účetní práce, které provádím, včetně výpočtu všech daní jako je d

Kontaktní údaje

E-mail: myla@volny.cz

Kontaktní osoba

Milan Kutiš - Majitel

Mobil: +420 605 103 795
E-mail: myla@volny.cz
Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.