• Detail firmy

Milan Kujíček

Základní popis

Nabídka služeb zakázkové dřevovýroby. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, kancelářský, obývákový i zahradní nábytek.

Adresa

Lipová 36
431 01 Spořice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61548049
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Montáž a výroba kuchyňských linek

Kontaktní osoba

Milan Kujíček - Majitel

Mobil: +420 603 444 166
E-mail: info@kujicek-kuchyne.cz
WWW: www.kuchyne-kujicek.cz

Michal Kujíček - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).