• Detail firmy

Milan Kroutil

Základní popis

OKNA, DVEŘE, ŽALUZIE. Zprostředkování montáží plastových oken včetně zednického zapravení a následných úprav pro firmu Jílek Jaroslav Oknospol.

Adresa

1318
672 01 Rokytná

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69646341

Výrobky, činnosti

OKNA, DVEŘE, ŽALUZIE

Zprostředkování montáží plastových oken včetně zednického zapravení a následných úprav

Kontaktní údaje

E-mail: milkro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Anna Brychtová

Telefon: +420 773 880 722
E-mail: milkro@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.