• Detail firmy

Milan Křišťan

Základní popis

Finační poradenství pojištění, financování bydlení, stavební spoření, hypotéky a úvěry.

Adresa

Družstevní 645
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47777877
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finační poradenství pojištění, hypotéky.

Kontaktní údaje

Telefon: 603 870 227
E-mail: milan.kristan@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Milan Křišťan - Jednatel

Telefon: 603 870 227
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.