• Detail firmy

Milan Komprs

Základní popis

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce, plynařské práce. Provádíme připojování fontán a kašen, montáž bazenů solárních systému a čerpadel.

Adresa

Majakovského 1416/16
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13063278

Výrobky, činnosti

vodoinstalatérské a topenářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: komprs.m@seznam.cz
WWW: www.vodotopo-mikulov.cz

Kontaktní osoba

Milan Komprs - Majitel

Mobil: 722 924 856
Další firmy v oboru

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.