• Detail firmy

Milan Kohoutek

Základní popis

Nabízíme zednické, obkladačské i sádrokartonářské práce. Provádíme rekonstrukce půdních vestaveb, bytové jádra a pokládku zámkové dlažby.

Adresa

Lužická 1327
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60660686

Výrobky, činnosti

Zednické, obkladačské i sádrokartonářské práce

Nabízíme zednické, obkladačské i sádrokartonářské práce. Provádíme rekonstrukce půdních vestaveb, bytové jádra a pokládku zámkové dlažby.

Kontaktní údaje

E-mail: milano53@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Kohoutek - Majitel

Mobil: +420 728 728 390

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.