• Detail firmy

Milan Kodad

Základní popis

Naše firma nevyrábí pouze kuchyně, ale také další bytový nábytek, např. ložnice, vestavěné skříně, dětský nábytek, jídelní sestavy, stoly a židle, kancelářský nábytek.

Adresa

Opařany 333
391 61 Opařany

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40728633

Výrobky, činnosti

Vestavěné skříně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 287 334
Mobil: +420 603 239 711
WWW: www.miko-interiery.cz

Kontaktní osoba

Milan Kodad - Majitel

Mobil: 603 239 711

Irena Kodadová - Majitel

Mobil: +420 603 179 809
Další firmy v oboru

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.