• Detail firmy

Milan Kocián

Základní popis

Firma projektuje a dodává systémy hlavního a generálního klíče do objektů jako jsou školy, hotely, domovy důchodců, nemocnice, úřady, různé instituce, obytné domy a rodinné domky

Adresa

17.listopadu 1326/5
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16633521

Výrobky, činnosti

Systémy hlavního a generálního klíče

Kontaktní údaje

Telefon: 583 223 867
E-mail: kocian-fab.service@seznam.cz
WWW: www.kocian-klice.cz

Kontaktní osoba

Milan Kocián - Majitel

Mobil: 603 949 613
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.