• Detail firmy

Milan Knap

Základní popis

Společnost vyrábí z fluoroplastů spojovací materiál. Kompenzační spojky, ventilky, zpětná klapka, objímky, ventilové vlnovce, ventilové koule, plováky průtokoměrů, odpařovací nádobky, těsnění skleněného potrubí DN15-300, těsnění hydrauliky, atd...

Adresa

Koberovy 177
468 22 Koberovy

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10422366
DIČ:  CZ400925024
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

- písty dávkovačů kapalin, kompenzační spojky, ventilky, zpětná klapka, objímky, ventilové vlnovce, ventilové koule, plováky průtokoměrů, těsnění, atd

Kontaktní osoba

Milan Knap - Majitel

Telefon: +420 483 389 853

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

TECHNICPLAST s.r.o.

Specializujeme se na výrobu plastových dílů a komponentů od projektu až po realizaci. Zajišťujeme montáž plastových dílů i vstřikování plastů. Nabízíme plastové díly pro elektroprůmysl, foto stativy, automobilový, kosmetický, elektrotechnický, potravinářský i sportovní průmysl.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.