• Detail firmy

Milan Keck

Základní popis

Naše firma se sídlem v Praze se již 13 let zabývá výrobou a prodejem 100% bavlněných hadrů určených na čištění v autoservisech, v lehkém i těžkém průmyslu, v úklidových firmách či jiných provozech, kde se pracuje s ropnými produkty a jinými mastnotam

Adresa

Lábkova 847/63
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67079067

Výrobky, činnosti

Textil na čištění

na čištění v autoservisech, v lehkém i těžkém průmyslu, v úklidových firmách či jiných provozech, kde se pracuje s ropnými produkty a jinými mastnotam

Kontaktní údaje

Mobil: 602 258 574
E-mail: email@cistici-servis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.