• Detail firmy

Milan Jarolímek

Základní popis

Prodáváme polykarbonátové desky - komůrkový, dutinkový polykarbonát značky Lexan v tloušťkách od 4,5 do 25mm. Zajistíme formátování, dopravu i montáž. Zámečnické práce včetně montáže - konstrukce ze železa, hliníku i nerezu. Zastřešení, altány.

Adresa

Větrná 807/64
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63884071

Výrobky, činnosti

polykarbonátové desky, zámečnictví

Prodáváme polykarbonátové desky - komůrkový, dutinkový polykarbonát značky Lexan v tloušťkách od 4,5 do 25mm. Zajistíme formátování, dopravu i montáž.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 348 024
E-mail: polyglas@seznam.cz
WWW: www.pkm-cb.cz

Kontaktní osoba

Milan Jarolímek - Jednatel

Mobil: +420 777 106 560
Další firmy v oboru

Radek Zavadil - Kovovýroba

Specializujeme se na výrobu komínů, kouřovodů a příslušenství. Kompletní sortiment produktů naleznete v našem e-shopu. V kooperaci vyrábíme svařence na lineárních a rotačních svařovacích automatech.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

JBP - SERVIS s.r.o.

Provádíme opravy a montáže výrobních strojů a specializujeme se zejména na zakázkovou kovovýrobu. Mimo kovoobráběcí, zámečnické a soustružnické služby zajišťujeme také drobné zemní práce, odvoz zeminy. Věnujeme se školení svářečů a dalším činnostem, jejichž ucelenou nabídku naleznete na našich webových stránkách.