• Detail firmy

Milan Hrubý

Základní popis

Nabízíme grafický design, sítotisk, skenování, tónování autoskel a celoplošné polepy vozidel. Provádíme grafické návrhy firemní identity

Adresa

Žichlínek 211
563 01 Žichlínek

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70141525
DIČ:  CZ6601031536

Výrobky, činnosti

Samolepky

Kontaktní údaje

E-mail: info@studio555.cz
WWW: www.studio555.cz

Kontaktní osoba

Milan Hrubý - Majitel

Mobil: +420 777 555 055
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.