• Detail firmy

Milan Hron

Základní popis

Tesařské a pokrývačské práce - zabýváme se: - kompletní rekonstrukce střech(od krovu až po krytinu) - stavba krovu - stavba pergol a zahradních domků - stavba dřevěných oplocení - podbíjení říms rodinných domů - montáž střešních oken Velux,Roto

Adresa

Kňovice 41
264 01 Kňovice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87284235
DIČ:  CZ8901201232
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní rekonstrukce střech.

Kontaktní údaje

E-mail: milan.hron@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Hron - Majitel

Telefon: 721 525 516
E-mail: milan.hron@seznam.cz
Další firmy v oboru

VELROS s.r.o.

Nabízíme prodej a kompletní servis plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Zajišťujeme i dodávky a montáže garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, nadokenních a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a dalších doplňků.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.