• Detail firmy

Milan Holec stavební firma s.r.o.

Základní popis

Nabídka činností společnosti je zaměřena na dodávky staveb pro občanskou, bytovou a průmyslovou výstavbu. Poskytuje rekontrukce budov, zateplení, zhotovení zámkové dlažby, atd...

Adresa

Nábřežní 1029
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26861178
DIČ:  CZ26861178
Rok založení:  2005
Počet zaměstnanců:  45
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- kompletní vnitřní i vnější rekonstrukce budov, zateplení fasády, výměna oken, oprava a zateplení střech, zhotovení zámkových dlažeb, atd...

Kontaktní osoba

Milan Holec - Jednatel

Mobil: +420 777 726 692

Ing. Iveta Holcová - Jednatel

Mobil: +420 777 726 969
E-mail: iveta.holcova@milanholec.cz
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.