• Detail firmy

Milan Havel

Základní popis

Kancelářské potřeby, papír - prodej prodej - kancelářské a školní potřeby Tapety - prodej prodej - tapety Kopírovací služby a centra

Adresa

Masarykovo náměstí 268
250 83 Škvorec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16873971

Výrobky, činnosti

kancelářské pořeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 632 658
E-mail: papir.havel@tiscali.cz
WWW: www.papirnictviceskybrod.wz.cz

Kontaktní osoba

Milan Havel - Majitel

Mobil: +420 603 445 364
Další firmy v oboru

MAZ Metalowe Artykuły Zszywające Jerzy Radoch

Hlavní sponky a hole jsou plastové používané v dřevařském průmyslu, dekorace, výstav. Nedávají pruhy s agresivním prostředím, ne ničit stroje zpracování dřeva. Dodáváme také kovovými sponami.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.