• Detail firmy

Milan Havel

Základní popis

Výroba a prodej speciálních obojživelných vozidel. Přestavby užitkových automobilů na obytné.

Adresa

Třanovského 622/11
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11223863

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej speciálních obojživelných vozidel.

Výroba a prodej speciálních obojživelných vozidel. Přestavby užitkových automobilů na obytné.

Kontaktní údaje

Telefon: 235 300 802
Fax: 235 301 150
E-mail: buggy@havel.cz

Kontaktní osoba

Milan Havel - Majitel

Telefon: 604 233 232
E-mail: buggy@havel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz