• Detail firmy

Milan Hašek

Základní popis

instalace, prodej, servis - taxametry provádí - zabezpečení vozidel

Adresa

V Ondřejově 228/5
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67968791
  • Služby

Výrobky, činnosti

Auto-moto

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 446 624
Telefon: +420 602 325 553
E-mail: h3servis@seznam.cz
WWW: www.h3servis.cz

Kontaktní osoba

Milan Hašek

Mobil: +420 607 200 607
Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.