• Detail firmy

Milan Harajda

Základní popis

Naše společnost poskytuje cateringové služby v oblasti gastronomie svým zákazníkům. Například rauty, party, gardenparty, recepce, firemní večírky, oslavy s profesionálním přístupem a s pilně vypracovanými detaily na konaných akcích.

Adresa

Ke Krči 947/14
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71858806

Výrobky, činnosti

Cateringové služby

- například rauty, party, gardenparty, recepce, firemní večírky, oslavy s profesionálním přístupem a s pilně vypracovanými detaily na konaných akcích

Kontaktní údaje

E-mail: milan.harajda@hary-catering.cz

Kontaktní osoba

Milan Harajda - Majitel

Mobil: 777 724 442
E-mail: milan.harajda@hary-catering.cz
WWW: www.hary-catering.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.