• Detail firmy

Milan Hájek

Základní popis

kuchyňské linky vestavěné skříně kancelářský nábytek dětské pokoje podlahy obyvací stěny posuvné dveře repasování oken a dveří včetně opálení a nátěru postele zahradní nábytek podlahářské práce s doporučením na firmu VINPOL dřevěná madla

Adresa

Artura Krause 2345
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75396033

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní osoba

Milan Hájek - Majitel

Mobil: +420 606 449 853
Další firmy v oboru

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.