• Detail firmy

Milan Foukal

Základní popis

Prodej izolačního a instalačního materiálu. Nabízíme izolační, instalatérské a montážní práce a veškerou stavební činnost.

Adresa

třída Tomáše Bati 269
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65354575
DIČ:  CZ7201074122

Výrobky, činnosti

Prodej izolačního a instalačního materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: milan.foukal@seznam.cz
WWW: www.izolacefoukal.cz

Kontaktní osoba

Milan Foukal - Majitel

Mobil: 608 743 439
Mobil: 775 102 041
Další firmy v oboru

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.