• Detail firmy

Milan Fišer

Základní popis

Prodej, instalace a servis pokladních systémů včetně dotykových a registračních pokladen pro restaurace, penziony, obchody a rychlé občerstvení.

Adresa

Černošická 27
252 28 Vonoklasy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14477360
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pokladní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 869 364
E-mail: info@pokladnyfiser.cz
WWW: www.pokladnyfiser.cz

Kontaktní osoba

Milan Fišer - Majitel

Další firmy v oboru

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.