• Detail firmy

Milan Filip

Základní popis

Penzion Adri Schönfeld Apartmány Adri ubytování v apartmánech Národní Park České Švýcarsko a CHKO Lužické Hory. Apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou s toaletou,společenská místnost,bazén,sauna,dětské hřiště,parkoviště a to vše v jednom areálu.

Adresa

Anežky České 636/19
400 07 Krásné Březno

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46774718
  • Služby

Výrobky, činnosti

Penzion Adri Schönfeld Apartmány Adri

Ubytování v apartmánech.Apartmány mají vlastní kuchyňku a koupelnu.Součástí je společenská místnost,bazén,infra sauna,dětské hřiště,parkoviště.

Kontaktní údaje

E-mail: penzionAAA@seznam.cz
WWW: www.penzionadri.cz/

Kontaktní osoba

Milan Filip - Majitel

Mobil: +420 776 715 145
E-mail: penzionAAA@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.