• Detail firmy

Milan Falta

Základní popis

Specializace na malé i střední zednické a stavební práce a ostatní drobné doprovodné činnosti, které jsou spojeny s rekonstrukcí a stavbou.

Adresa

Mírové náměstí 280
407 01 Jílové

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66633648
DIČ:  CZ7309192374

Výrobky, činnosti

Zednické a stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: faltamilan@seznam.cz
WWW: www.faltak.cz

Kontaktní osoba

Milan Falta - Majitel

Mobil: +420 775 872 559
E-mail: faltamilan@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.