• Detail firmy

Milan Dudáček

Základní popis

Rodinný hotel Rychta se nachází v klidném historickém centru malebného jihočeského městečka Netolice, obklopené rybníky v šumavském podhůří.

Adresa

Staré Město 131
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60624949
DIČ:  CZ6312020242

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 324 603
Fax: +420 388 324 603
E-mail: rychta@cbox.cz
WWW: www.hotelrychta.com

Kontaktní osoba

Milan Dudáček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.