• Detail firmy

Milan Dekereš

Základní popis

Domovní elektrorozvody a rekonstrukce. Návrhy a realizace přístupových systémů. Instalace domovních audiosystémů a video systémů. Montáž elektrických rozvodů a zařízení.

Adresa

Pardubická 1457
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87481618
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přístupové systémy

Přístupové systémy pro kontrolu a identifikaci osob při vstupu a výstupu z objektu. Domovní audio a video dorozumívací systémy.

Kontaktní údaje

WWW: www.prostron.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Milan Dekereš - Majitel

Telefon: 721 150 409
E-mail: nalimac@centrum.cz
Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.