• Detail firmy

Milan Dadaj

Základní popis

Kvalitní a levné krmivo pro psy, granule pro psy Acana, Brit Care, obojky a hračky pro psy u nás nejlevněji slevy až 60%. Sušené pamlsky Lets Bite, Wanpy, Profine a Perrito, konzervy pro kočky, klec pro králíka, Ferplast, pelíšky Pasadena.

Adresa

Výletní 354/26
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67280315

Výrobky, činnosti

Granule pro psy a kočky

Kvalitní granule pro psy a konzervy levně: ACANA, Brit a Brit Care, K9, Profine. Almo Nature, Brit Boutiques, konzervy pro psa Calibra a Magnum.

Kontaktní údaje

E-mail: info@spokojenazviratka.cz
WWW: www.spokojenazviratka.cz

Kontaktní osoba

Milan Dadaj - Majitel

Telefon: 731 361 112
E-mail: info@spokojenazviratka.cz
Další firmy v oboru

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.