• Detail firmy

Milan Čermák

Základní popis

úklidový servis

Adresa

Rokycanská 820/49
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67879349
DIČ:  CZ7007072072
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

úklidový servis

kompletní úklidové služby pro domácnosti a firmy,pravidelný a jednorázový úklid ,čištění koberců a čalounění,mytí oken,strojové mytí podlah , čištění interieru automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 983 635
Fax: 00420 377 264 559
E-mail: cikob@email.cz
WWW: www.webpark.cz/cikob

Kontaktní osoba

Milan Čermák - Majitel

E-mail: cikob@email.cz
Další firmy v oboru

Prádelna Hase s.r.o.

Nabízíme praní, sušení a mandlování prádla v Plzeňském kraji, Karlovarském kraji, Středočeském kraji a v Praze. Snažíme se aby prádlo vždy vonělo, bylo perfektně vymandlované a vyžehlené. Nabízíme ruční žehlení, mandlování a praní prádla pro všechny smluvní partnery, rychlé dodací termíny za každých okolností a s dopravou zdarma. Prádelna Praha, Prádelna Karlovy Vary, Prádelna Šumava.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.