• Detail firmy

Milan Brych

Základní popis

Firmám nabízíme správu sítě, outsourcing IT, návrhy a realizaci strukturované kabeláže a prodej a servis PC a další kancelářské techniky (tiskárny, faxy,..).Zabýváme se také návrhy a realizací projekčních a multimediálních místností.

Adresa

Na koželužně 614
345 06 Kdyně

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76373461
DIČ:  CZ8807031904
  • Služby

Výrobky, činnosti

Outsourcing IT

Kontaktní údaje

E-mail: jani.proskova@orgis.cz
WWW: www.orgis.cz

Kontaktní osoba

Jana Prošková

Mobil: +420 732 440 171
E-mail: jani.proskova@orgis.cz

Milan Brych - Majitel

Mobil: +420 732 549 489
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.