• Detail firmy

Milan Breczko

Základní popis

Hokejová prodejna Chomutov-On-line prodej tréninkových pomůcek, vybavení pro hokej, sportovní výživa, fitness pomůcky.

Adresa

Ciboušovská 815
431 51 Klášterec nad Ohří

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65086350
DIČ:  CZ7108312486

Výrobky, činnosti

Hokejová prodejna

Hokejová prodejna Chomutov-On-line prodej tréninkových pomůcek a vybavení pro hokej, sportovní výživa,fitness pomůcky,čepice, kryty na telefon, trička, brusle, chrániče holení, ramen a loktů, dresy, NHL zboží,Sportovní, hokejové a outdoorové vybavení

Kontaktní údaje

E-mail: hokej-prodejna@seznam.cz
WWW: www.hokejovaprodejna.cz

Kontaktní osoba

Milan Breczko - Majitel

Mobil: +420 603 937 938
E-mail: hokej-prodejna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.