• Detail firmy

Milan Brabec - BRAM

Základní popis

Více než 13 let pro vás vyrábíme eurookna, vchodové dveře, zimní zahrady a jiné truhlářské výrobky. Máme rádi vzhled, vůni a tradici dřeva. Rádi vám pomůžeme vybrat správný rozměr, tvar, barvu, ozdobu nebo doplněk vašich oken, dveří a zimní zahrady.

Adresa

Kolešovice 313
270 02 Kolešovice

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43772293
DIČ:  CZ6707272154
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Okna, eurookna

- dřevěná okna, eurookna a tradiční kastlová s jednoduchými skly až po moderně vybavená okna s dvojskly a celoobvodovým kováním

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 206 506
E-mail: bramokna@seznam.cz
WWW: www.bram.cz

Kontaktní osoba

Milan Brabec - Majitel

Mobil: +420 777 206 506
Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.