• Detail firmy

Milan Bašťúr

Základní popis

Smluvní přeprava osob a Taxislužba, osobní přeprava po ČR a kurýrní služby. Přeprava na a z letiště Praha. Pronájem vozu s řidičem.

Adresa

Americká 2532
272 01 Kladno - Kročehlavy

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03205487
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osobní přeprava po ČR.

Rádi Vás dovezeme kamkoliv v České Republice.

Kontaktní údaje

E-mail: taxitransporteu@email.cz
WWW: www.taxitransport.eu

Kontaktní osoba

Bašťúr Milan - Majitel

Mobil: +420 603 106 499
E-mail: taxitransporteu@email.cz
Další firmy v oboru

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!