• Detail firmy

Milan Babuka

Základní popis

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), požární ochrana (PO) a mimořádné a krizové situace.

Adresa

Otvovice 237
273 27 Otvovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62975803
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Kontaktní údaje

E-mail: milan.babuka@bozp-babuka.cz
WWW: www.bozp-babuka.cz

Kontaktní osoba

Milan Babuka - Majitel

Mobil: +420 605 905 468
Další firmy v oboru

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.

BozPoN CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajišťujeme technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Soustředíme se na oblast Mělník a Střední Čechy.

Ing. Miroslav Čemus

Poskytujeme profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie. V rámci těchto služeb zajišťujme vyškolení jednotlivců, zpracování potřebných dokumentů, analýzy a audity či odborné poradenství, a to jak pro firmy, tak i pro živnostníky. Díky 20-ti letým zkušenostem v oboru garantujeme kvalitní služby, které nabízíme i formou outsourcingu. Neváhejte se na nás obrátit!