• Detail firmy

Milan Arnošt-dekorativní dřevěné výrobky

Základní popis

Výroba dřevěných výrobků, dekorací,vánočních ozdob,betlémů a svícnů,dna pro pedig,tvary pro decoupage z HDF 3 mm a překližky,předměty k dekorování,krabičky na čaj,dřevěné hodiny,cnc frézování a gravírování,soustružení dřeva.

Adresa

Mlýnská 370/III
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10320369

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných výrobků

Kontaktní údaje

E-mail: milan.arnost@centrum.cz
WWW: www.nakup.unas.cz

Kontaktní osoba

Milan Arnošt - Majitel

Telefon: 602 437 277
E-mail: milan.arnost@centrum.cz
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.