• Detail firmy

Milan Adamčík

Základní popis

Stavby a rekonstrukce rodinných domů a chalup. Montáže plastových oken, výstavba komínů a nabídka veškerých zednických prací.

Adresa

Sukova 778/22
408 01 Rumburk 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74494660

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce rodinných domů a chalup

Stavby a rekonstrukce rodinných domů a chalup. Montáže plastových oken, výstavba komínů a nabídka veškerých zednických prací

Kontaktní údaje

E-mail: MilanAdamcik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Adamčík - Majitel

Telefon: 722 651 827
Mobil: 722 651 827
E-mail: milanadamcik@seznam.cz
WWW: www.mmstav.svet-strane...
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.