• Detail firmy

Milan Slavík

Základní popis

Dodávky a montáž sádrokartonů, střešních oken, interiérových dveří, obložek, půdních výlezů a ozdobných lišt z polyuretanu.

Adresa

Jamborova 937
666 03 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68039140

Výrobky, činnosti

Dodávky a montáž sádrokartonů, střešních oken,

Dodávky a montáž sádrokartonů, střešních oken, interiérových dveří, obložek, půdních výlezů a ozdobných lišt z polyuretanu.

Kontaktní osoba

Milan Slavík - Jednatel

Mobil: +420 605 254 212
Mobil: +420 777 041 783
E-mail: slmilan@seznam.cz
WWW: www.slavikmilan.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.