• Detail firmy

Milada ZELENKOVÁ

Základní popis

Kancelářské potřeby, kalendáře, výtvarné, malířské a školní potřeby, hračky, hry, sortiment dárkového, sběratelského zboží Razítka, vizitky,

Adresa

U akademie 524/13
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42516650

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 374 640
E-mail: info@papirnictvizelenkova.cz
WWW: www.papirnictvizelenkova.cz

Kontaktní osoba

Milada Zelenková - Majitel

Mobil: +420 603 528 554

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.