• Detail firmy

Milada Dubská

Základní popis

Čiností je internetový prodej ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží na jediném a snadno dostupném místě, pro domáctnosti, restaurace, prodejny potravin, drogerie a spotřebního zboží , kanceláří apod.

Adresa

Česká 657/65
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86753461
DIČ:  CZ5657141336
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- distrubuce lahvového a sudového piva i dalšího potravinářského i nepotravinářského zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: MiladaDubska@seznam.cz
WWW: www.obchodnicentrum-milada.cz

Kontaktní osoba

Milada Dubská - Majitel

Telefon: +420 476 000 319

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.