• Detail firmy

Miláček František

Základní popis

Stavby nových rodinných domů na klíč, Rekonstrukce rodinných domů, Stavby průmyslových objektů, Rekonstrukce průmyslových objektů

Adresa

Jiřího náměstí 43/10
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13286731
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby nových rodinných domů na klíč

Stavby nových rodinných domů na klíč, Rekonstrukce rodinných domů, Stavby průmyslových objektů, Rekonstrukce průmyslových objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 610 951
Telefon: +420 325 615 503
Mobil: +420 602 384 495
Fax: +420 325 615 503
E-mail: s.f.milacek@iol.cz

Kontaktní osoba

František Miláček - Majitel

Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.