• Detail firmy

Mikuláš Silvestr Jelínek

Základní popis

Provádíme malířské a natěračské práce.Zajímáme se o nejnovější technologie v oboru malířství, ale to neznamená, že zavrhujeme staré osvědčené postupy.

Adresa

Ratiboř 325
756 21 Ratiboř

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88600271

Výrobky, činnosti

Provádíme malířské a natěračské práce

Kontaktní údaje

E-mail: mikulasjelinek@seznam.cz
WWW: jelinek9.webnode.cz

Kontaktní osoba

Silvestr Jelínek Mikuláš - Majitel

Mobil: +420 607 524 509
E-mail: mikulasjelinek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!